6.června se v Městském divadle konal již tradiční pořad Děti dětem. Jeho autorkou byla učitelka tanečního oboru ZUŠ eliskaFryderyka Chopina paní Eliška Sudová. V pořadu se prezentovali především žáci hudebního a tanečního oboru. Žáci výtvarného oboru  se podíleli na přípravě (rekvizity, masky). Novinkou byla projekce fotografií a videa během programu. Pořad se opakoval celkem 3x, dvě dopolední představení byla určena školám, odpolední pak mariánskolázeňské veřejnosti. Autorkou průvodního slova byla Kateřina Hálová. Moderátory, žáky ZŠ Sever, připravila ředitelka této školy Mgr. Alena Hálová. Pořad Děti dětem se setkal s velkým zájmem a u návštěvníků Městského divadla měl zasloužený ohlas. Z pořadu Děti dětem máme pro vás fotografie.